Yaklaşık 2 yıldır yurt dışında olan müşterimiz Türkiyeye döndüğünde istenmeyen bir manzara ile karşılaşmışlar.Evleri tek kelimesi ile berbattır.Profesyonel Temizlik şirketi olan YETKİN TEMİZLİK HİZMETLERİNDEN destek alıp evinin yaşanabilir ve huzurlu ortama kavuşmasını beklediler.Ve tabiki sonrası her yer mükemmel tertemiz. .

İster yeni almış bir eviniz olsun isterse yıllardır oturduğunuz bir eviniz olsun bizim işçin farketmez.Bizim için önemli olan sizin sağlık sorunlarınızın nedeni ni araştırmaktır.

Yetkin Temizlik, Yetkin temizlik şirketi olarak İstanbul ve Kocaeli de hizmet vermekteyiz. Profesyonel temizlik hizmetlerinde 2006 yılında başladığı çalışmalarını her geçen gün büyütmektedir. Ev temizliğinden fabrika temizliğine kadar zeminden çatıya her yeri temizlemekteyiz. 1 kişiden 100 kişiye kadar aynı günde hizmet verebilmekteyiz. Toplu inşaatlardan bireysel konutlara kadar güvenle arayabilirsiniz. İstanbul yetkin temizlik olarak açık ve kapalı alanların temizliklerini güvene ve avrupa standarlarına uygun olarak sürdürmekteyiz..

Yetkin Temizlik İstanbul Yetkin temizlik haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. İstanbul ve Kocaeli bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Yetkin Temizlik firması İstanbul Yetkin Temizlik Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz..

Yetkin Temizlik Yetkin Temizlik şirketi, Yetkin Temizlik firması: Temizlik firmaları Yetkin TemizlikYetkin Temizlik şirketleri arasında Yetkin Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Yetkin Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz..