gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama Nasıl Yapmaktayız.

Koltuğunuz artık detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyuyorsa güvenli evde koltuk yıkama yöntemleri için yetkin temizlik hizmetlerinden hemen randevu alabilirsiniz. Temizlik sistemimiz bizi diğer şirketlerden ayırıyor. Müşterilerimiz bize geri dönüşleri ile başarıyı getiriyor, çünkü en küçük detaylara kadar koltuklarınızı temizliyor ve kltuklarınızı temiz tutacak ve temiz tutan diğer hizmetleri kendilerine sağlıyoruz. Beş milyondan fazla temizlemede etkili olduğu kanıtlanmış olan Detay-Temiz Rotasyon Sistemi dediğimiz bu kapsamlı temizlik sistemi bizi başarıya taşıyor!

Koltuk temizliği sistemimiz Nasıl Çalışır

Koltukların temizliği, hem aile sağlığı için hem de estetik sebeplerle önemlidir. Koltuğunuzu elle silmek isterseniz bu sizin için ciddi zaman kaybı ayrıca koltukta istenmeyen problemlere neden olabilir. Oluşan günlük lekelere dahi müdahele ederken onlardan kesin kurtulamıyorsunuz. Evin salonunda, ailemiz ya da arkadaşlarımızla geçirilen güzel zamanların merkezinde hep koltuklar vardır. Uzun bir günün sonunda eve döndüğümüzde yorgunluğumuzu almak için bizi yine koltuğumuz karşılar. Ağır bir yük üstlenen, evin bu önemli parçaları görünümlerini korumak için zaman zaman ilgimize ihtiyaç duyacaktır. Derinlemesine koltuk temizliği, üzerinde daha sık keyifli vakit geçirebilmemiz için koltuklarımızı temiz tutar ve ömürlerini uzatır.Burada önemli olan koltuk temizliği ve kesin sterilizasyon ve dezenfektasyonudur. İlk önemli detaay temizliğin gidişatını belirleyecek temel unsur koltuğunuzun tamamı ile ayrıntılı bir detay çalışması ile başlarız.Burda önemli olan koltuğunuzun temizliğidir ancak yüzey dayanım ve estetik bozunum istenmeyen durumlara neden olur.Bunun için evde bulunan koltuk ve bu eşyanın hammaddesine uygun dezenfektanlara seçmekdedir.Bu dezenfektana uygun teknoloik araç seçimi sırası ile devam eder. .

Koltuklarınızı nasıl yıkamaktayız.:gaziosmanpaşada koltuk temizliği bizim işimiz ve işimizi çok iyi yapıyoruz.

 • Koltuk Yıkama Proses
  Öncelikle koltuğunuzu elektrik süpürgesiyle dip köşe süpürmekteyiz. Böylece aralara kaçan kırıntılardan, toz ve kirlerden kurtulmuş oluruz. Koltuk yüzeyinde daha inatçı partiküller kullandığımız makinalar ile kumaşa zarar vermeden çıkarırız. Evcil hayvanınız varsa tüy toplayıcı ile tüyleri toplarız. Koltuğunuzun etiketini kontrol ederek ne tür temizleyici kullanabileceğinizi öğreniriz aksi durumda bizler hangi kumaşa hangi kimyasal kullanıcalacağını tecrübelerimizden faydalanırız. Bazı koltuklar su bazlı temizleyicilerle, bazıları ise susuz temizlenmektedir.
 • Koltuk Kumaşları
  Koltuğunuzu genel olarak temizlemeden önce lekelere müdahale ederiz ve bunu sizin için fotoğralarız. Günlük lekeleri özel leke çıkarıcılar ile çıkartabiliyoruz. Koltuğunuzun kumaşı için özel solüsyon hazırlar bu solüsyonupülverize makinamız ile müdahele etmekteyiz. Koltuğunuza zarar vermemek için bu solüsyonu daha önce denemiş ve emin olmak için mutlaka bu karışımı önce koltuğun görünmeyen bir yerinde denemekteyiz..
 • Koltuklarınız Amatör ellere bırakmayın
  Eğer koltuğu amatör yöntemler ile marketlerde satılan döşeme temizlik ürünlerini veya suyun içinde köpürteceğiniz beyaz sabunu kullanırsanız aksine koltuk döşemesi ve koltuk içindeki sünger içinde etkili bir mikro organizma alanı yaratmış olursunuz.. Ancak, özellikle de elektrik süpürgenizin su çekme özelliği yoksa su çekemeyecek ve nemli bırakacaksınız. Bu, kuruma süresini uzatarak, koltuğun zarar görme riskini artıracaktır..
 • Koltuk yımama Teknolojisi.
  Yetkin temizlik robotuları endüstriyel tip koltuk yıkama özelliği olan çok foksiyonlu koltuk yıkama ekipmanlarıdır.Koltuğunuz için uygun olan Solüsyonlar tespiti sonrası kolyuğunuz evinizde yıkanır kurulanır ve size teslim edilir.. Son olarak koltuk kurutma makinası ile koltuklarınız kurulanır. Deri ve Kadife Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? Deri ve kafide koltuklar temizlenirken bazı özel durumlar söz konusudur. Bu koltukların görünümünü ve yapısını korumak için şunlara dikkat edilmelidir: Deri koltuklar deri için özel üretilmiş temizleyiciler ile silinmektedir.. Deri, fazla sudan zarar görebilir dolayısıyla silinirken kullanılan su miktarına dikkat etmekteyiz. Deri koltuk temizlenirken buharlı koltuk yıkama teknikleri kullamayız. Kadife koltuklar özel solüsyonlar ile yıkanmaktadır.. Ancak döşemeye zarar vermediğinden emin olmak için mutlaka bu karışımı önce koltuğun görünmeyen bir yerinde denemekteyiz. Koltuğu silerken sağ-sol hareketi yapmamaya, tüylerin yönüne göre silmeye dikkat edin. Buharlı koltuk yıkama ya da özel solüsyonlarımız ile silmek, kadife koltukların parlaklığını korumaya yardımcı olmaktadır. Doğru temizlik tekniklerini uyguladığınımız için koltuğunuz formunu ve güzel görünümünü uzun yıllar boyunca korumaktayız. Evde koltuk yıkama hizmeti artık yetkin halı ve koltuk yıkama tarafından özel olarak verilmektedir. Bu hizmetlerde şirketimiz eve koltuk yıkama makinesiyle gelir ve temizleyici maddeyi koltuğa sıktıktan sonra koltuğu makinenin güçlü etkisiyle temizleriz. Özellikle çıkmayan lekeler söz konusuysa veya koltuk uzun zamandır temizlenmemişse bu sizin için doğru çözüm olabilir. .
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al