Yetkin Sterilizasyon ve Dezenfektasyon

About Us

Temizlik Alanında 12 Yıllık Deneyim Ve Uzmanlık

Yetkin Temizlik Hizmetleri 2006 Yılında kurulmuş olup ülkemizin değerli kentlerinden biri olan İstanbulda Seçkin müşterilerine hitap etmektedir.Günümüz şartlarında teknoloji ve eğitimli insan gücünü ile birlikte başarılı bir şekilde birleştimenin verimli bir yapısını oluşturmaktadır.Temizlik Sektöründe Müşteri Memnuniyeti çok önemlidir .

Dürüst ilkeli iş politikasının yanında sektöre başladığımız ilk gün gibi devam eden iş aşkımız ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı koltuk yıkama ofis temizliği, fabrika temizliği ve sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

Yetkin Temizlik Müşteri Memnuniyetsizliğini Lütfen Hemen Bildirin.

Hemen Bildirim Yap

Bu Ayın Yöneticisi

Firmamız gölge müşteri metodu ile çalışmalarını sürdürmektedir.Bazen Müşteriniz kontrolörünüz olabiliyor..

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti için firmamız son 10 yıldır 7/24 Saat Çalışmaktadır.Telefonlarımız 24 saat açık ve hizmet için her zaman bir telefon kadar size yakınız..

About Us
  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve işimizi geliştirmek için kullanıyoruz..
  • Mükemmellik ve İnovasyon: Yüksek standartta hizmet verebilmek için personelimize eğitim veriyoruz. Çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olmaktayız ve müşterilerimizin evlerine en iyiyi getirmeye gayret gösteriyoruz.
  • Değerlerimiz Ve Hedeflerimiz: Temizlik Ve Hijyen Anlayışında işletme hedefleri her zaman kendini yenilemek yenilenen bilgi tecrübe her zaman müşterimize hizmet olarak sunmaktayız.Değerlerimiz personelimiz ve müşterilerimizdir ekonomik kazanç değildir.
  • Genişleme / Büyüme: Kendimizi toplumda tanımlıyoruz; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, her zaman bizim için çok çalışmak demek daha fazla değerli insanl ile buluşmak demek...

Temizlik Şirketimizin Tarihi

12 yılı aşkın süredir temizlik ve hijyen alanında faaliyet gösteriyoruz.

Temizlik Şirketimiz, çevreye dostça davranırken müşterilerimize kusursuzluğu sunma taahhüdümüz için yaygın bir şekilde kendimizi geliştiriyoruz.. Müşterilerimize karşı mükemmeliyet ve özverili bir geçmişe sahibiz, İstanbul genelinde profesyonel ve yüksek kaliteli ev ve iş yeri temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Günümüzde en gerçekçi müşteri rakamına ulaşmak için çok çalışmanın yanında sürekli yeniliklere açık olmanın iyi çalışma arkadaşları ve yöneticilere sahip olmanın gereğine inanıyoruz..

Firmamız İstanbul Avrupa Yakasında Kurulmuş olup , 2014 yılından sonra Anadolu Yakasında Koordinasyon ve Lojistik merkezini açmıştır.
Mükemmel hizmet için bir kalite taahhüdü sunmak firmalar tarafından zor olsada, yinede etkili firma içi eğitim ve değişim ile sürekli yenilik ve yenilenme içindeyiz.Değişimin sınırının olmadıdığı biliyoruz.
Yönetim kadrosu ile Ev temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği gibi hassas göz önünde olan işlerde belirgin bir şekilde öne çıkamazsınız.Bunun için yönetim kadrosu ile sada personelinin tam bir uyum içinde olması gerekmektedir..

Neden bizi Seçmelisiniz ?

Bizi Tercih edin çünkü Mükemmellik için saygınlığımız nedeniyle bizi tercih edin. 12 yılı aşkın bir süredir, kalite ve müşteri hizmetleri için bir isim kazandık. Hizmet verdiğimiz ev sahipleri, detaylara önem verir, müşteri odaklı, tutarlı temizlik hizmetleri için evlerini, ofislerini, işletmelerini, her zaman bize gönül rahatlığı ile teslim ederler..