İmalathane( İşyeri ) Temizliği

İmalathane( İşyeri ) Temizliği

İmalathane( İşyeri ) Temizliği temizlik dediğimiz zaman aklımıza üretim tesisleri gelmektedir.Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha fazla aktif bir şekilde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır. Temizlik sistemimiz bizi diğer şirketlerden ayırıyor. Müşterilerimiz bize geri dönüşleri ile başarıyı getiriyor, çünkü en küçük detaylara kadar evlerini temizliyor ve evlerini temiz tutacak ve temiz tutan diğer hizmetleri kendilerine sağlıyoruz. Beş milyondan fazla temizlemede etkili olduğu kanıtlanmış olan Detay-Temiz Rotasyon Sistemi dediğimiz bu kapsamlı temizlik sistemi bizi başarıya taşıyor!

İmalathane( İşyeri ) Temizliği temizlik sistemimiz Nasıl Çalışır

Mevcut tesilerden un ve unlu mamülleri üretimi yapan bir müşterimiz sürekli böcek haşere işlemleri için ilaçlama yapmak zorunda kaldıklarını dile getirmiştir.Böcek kader değildir, dezenfektasyon önleyici vir eylemdir. Temizlik sırasında temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak temizlik yapılacak bölgenin dezenfekte işlemi gerçekleşmektedir.Yüksek Teknoloji ürünü olan makinalar aracılığıyla gerçekleşen temizlik ile çıkarılması zor kir ve lekeler uygulanan temizlik yöntemleriyle ortadan kalkmaktadır. Ayrıca endüstriyel temizlik uygulaması iki aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Bunlar, mekanik ve kimyasal temizliktir. Mekanik temizlik uygulamasında genellikle kullanılan ekipmanlar basınç, su püskürtmeli makine, özel spatula,veya diğer ekipmanlar, gibi el aletleri yoğunlukta olurken kimyasal temizlikte ise çözücü özelliğe sahip kimyasallar aracılığı ile temizlik işlemi gerçekleşmektedir. İlk önemli detaay temizliğin gidişatını belirleyecek temel unsur evinizin tamamı ile ayrıntılı bir detaay çalışması ile başlarız.Burda önemli olan evinizin temizliğidir ancak yüzey dayanım ve estetik bozunum istenmeyen durumlara neden olur.Bunun için evde bulunan eşya ve bu eşyanın hammaddesine uygun dezenfektanlara seçmekdedir.Bu dezenfektana uygun teknoloik araç seçimi sırası ile devam eder. Hizmetimizin başlangıç noktası olarak mutfak temizliği, banyo temizliği, tuvalet temizliği olarak devam eder.Bu evinizin bölmeleri için temizlik çok hassas ve önem arz eder.İkinci seans evinizin uyku ve yaşam alanlarına yönelik devam eder.Yetkin temizlik hizmetleri strilizasyon ve dezenfeektasyon hizmetleri ile gözle görünmeyen her türlü organizma için özel çözümler üretmektedir.Yaşam alanınız için detat-temiz seviyesi gerekli seviyede size teslim edilir.

Endüstriyel temizlik hangi alanlarda uygulanmaktadır.:

 • İmalathane( İşyeri ) Temizliği Makina Temizliğinin Önemi
  İmalat tesislerinde üretim makinalarının zamanla tozuma , ortam tozları, mamül tozları ile sürekli saldırıya uğramaktadır, bu hoş olmayan böcek haşere yuvası ve mikrop yuvası olmaktadır.Burada dikkat edilmesi gereken en önemli etken mikro organizmaların makina performansını düşürmesi. Örümcek ağları kaldırılır, tozlanan yüzeyler temizlenir, zemin temizlenir, tuvalet taşları temizlenir, aynalar / krom armatürler temizlenir, duş kapıları temizlenir, fayans duvarlar,kalebodur döşemeler, küvet / duşakkabinler temizlenir.Depolama sistemlerinde meydana gelen korozyon ve birikintilerde Günümüzde liman depoları, gemi depoları , fabrika depoları veya doğrudan imalat sahasında gerek havalandırma ortamı , gerek insan veya makinalar aracılığı ile taşınan her türlü istenmeyen artıklar hijyen istenen ortamlarda istenmeyen bir görüntü çizmektedir.Bizler günlük hayatımızda fabrikasyon ürünlerin hijyenik ortamlarda ürün üretmesini isteriz aksi durumlarda istenmeyen sağlık sorunları ile karşılaşmakyız.
 • İmalathane( İşyeri ) Temizliği, temizlik aşaması nasıl gerçekleşmektedir?
  İmalathane( İşyeri ) Temizliği tesisler, fabrikalar, imalathaneler için her zaman prosesin akışını engellemeyecek şekilde temzilik hizmetini sürdürmekteyiz.. Makina ve ekipmanlara zarar vermeyecek şekilde temizlik yapmaktayız. Ayrıca malzemelerin yapısına zarar verecek bir biçimde temizlik uygulamasına başvurulmadan temizlikler titizlik ile gerçekleşmektedir. Fabrika, sanayi, atölye ve birçok endüstriyel alanlarda yapılan endüstriyel temizlik, malzemelere zarar vermeden gerçekleşmektedir. Yüzeyler elle silinir,zeminler elle temizlenir, genel tozlar alınır, örümcek ağları kaldırılır, isteğe bağlı olarak ilaçlama yaplılır, kapı ve kapı çerçeveleri spotlar temizlenir.
 • İmalathane( İşyeri ) Temizliğin Faydaları
  İmalathane( İşyeri ) Temizliği en önemli faydası sektörde iş verimliliklerinin daha da artmasında kolaylık sağladığını söylemek mümkündür. Yeterli alt yapılar sağlanarak alanında uzmanlaşmış kişiler aracılığı ile temizlik işlemleri kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Endüstriyel alanlarda hizmet veren pek çok sektör dezenfeksiyon uygulamasına oldukça önem vererek artık endüstriyel temizliğe başvurmaktadır. Yüzeyler elle silinir,halı, koltuklar yıkanır, örümcek ağları temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir, spotlar temizlenir, genel yüzeyler tozlar temizlenir, zeminler temizlenir.
 • İmalathane( İşyeri ) Temizliği Faydaları
  Bu sayede zamanla kirlenen ve birçok mikrobiyolojik kirlerin üremesine neden olan risklerden arınarak işletmenizi hijyen kuralları çerçevesinde yürütmenizi kolay yoldan sağlayabilirsiniz. Belirli aralıkla ile endüstriyel temizliğe başvurmak maliyet açısından ve hijyeniklik açıdan yapılması gereken en akılcı bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Tezgah üstü temizlenir, menfez dışında temizlenir,dolaların üst ve ön cam temizliği yapılır, damlama tavaları / cam üst yüzeyleri silinir, lavabo temizlenir ve krom kaplı yüzeyler temizlenir, temizlenmiş tüm cihazların üstleri kurulanır, genel toz alma çalışması yapılır, örümcek ağları sökülür,isteğe bağlı olarak ilaçlanır, mikrodalga, buzddolabı gibi ekipmanlar temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir.
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al