Su Baskını Temizlik Şirketi

Su Baskını Temizlik Şirketi


Sel ve taşkın olayları hem ülkemizde hem de dünya üzerinde sık yaşanan, insan ölümlerine ve ciddi ekonomik kayıplara yol açan afetlerdendir.
Sel, bitkilerin yağışları alıkoyma ve toprağın suyu emme kapasitesinin üzerinde meydana gelen şiddetli yağış ile kar ve buzların hızlı şekilde erimesi sonucu meydana gelir.
Yan derelerden gelen sellerin kısa sürede ana akarsuya ulaşmasıyla vadi boyunca yatakta akan suyun yükselmesi ve normal yatağına sığmayıp taşkın yatağına ve çevresindeki taşkın düzlüğüne yayılması şeklinde gerçekleşen olaya ise taşkın denilmektedir.
Aslında sel, doğanın kendi dengesini koruma mekanizması sınırları içinde kaldığı sürece, normal bir hidrometeorolojik olay olarak kabul edilmektedir.
Ancak çeşitli nedenlerle doğanın dengesinin bozulmasına bağlı olarak ortaya çıkan olumsuzlukların da etkisiyle bu olay, zaman zaman bir afete dönüşebilmektedir
Sel afetini meydana getiren bir çok etken olmakla birlikte en önemlisi, insanların doğal ekolojik dengeyi bozan tahribatlarıdır.
Tabiattaki toprak – su – bitki arasındaki doğal dengeyi bozucu nitelikteki müdahaleler; ormansızlaşma, yanlış arazi kullanımları hızlandırılmış erozyona erozyonla yıpranan araziler de dolaylı olarak sel ve taşkına yol açmaktadır.
SU Taşkını , sel , su baskını veya bu gibi isimlerle anılan doğal afetlere bağlı değişik maddi ve manevi zararlar yerleşim alanlarında olduğu zaman zarardan sonra konut yada yerleşkenin temizliği diğer temizlik işlerinden farklı olmaktadır.
Günümüzde kentleşmenin yoğun olduğu ve birçok su baskını afetinin yaşandığı İstanbul da İstanbul Yetkin Temizlik Şirketi Olarak birçok su baskını sonrası temizliği başarılı bir şekilde yerine getirmiş bulunmaktayız.
Su baskını temizliğinde elde etmiş olduğumuz tecrübeden yola çıkarak elde etmiş olduğumuz yöntemleri temizlik metotları arge yöntemi ile gün geçtikçe daha üst noktalara çıkarmaktayız.
Ofiste, iş yerlerinde, evlerde ya da atölyelerde yaşanması muhtemel su baskını olaylarında mekânlar kullanılmaz duruma gelebilirler.
Yangın ya da su baskının sebep olacağı zarar, standart temizlik şartlarını aşan büyüklükte bir işlem gerektirir. Bu temizlik hizmetimizi de sizlere sunarken de kalitemizden hiçbir durumda taviz vermemekteyiz
Su baskınını hasar oranı tespiti ile temizlenecek yüzey için deneyimli ekibimiz ilk olarak mahal incelemesi yapmaktadır ve su baskının bıraktığı hasara göre temizlik malzemelerinin seçimi yapılmaktadır.
Temizlik hizmeti sonrasında en önemli etki ULV dezenfektasyon ürünler kullanarak temizlik yapmaktayız.
Temizlik hizmeti ciddi bir konudur, İstanbul Temizlik Şirketi Yetkin Temizlik su baskını sonrası, ilaçlama hizmeti önermektedir.Ve Profesyonel kadrosu ile bu hizmeti de sunmaktadır.
Su baskını meydana geldiğinde mümkün olduğu kadar su baskını sonrası profesyonel temizlik firmasından destek almanızdır.
Ev ve ofislerde su baskını sonrası profesyonel temizlik şirketi tarafından alınması gereken önlemler,
Su baskını mahalinin havalandırılması. ( Cam, Kapı, Havalandırma Bacası, Veya Enerjisi dışarıdan tedarik edilen enerji ile Aspiratör)
1- Güçlü su dalgıç motorları ile suyun tahliye edilmesi.
2- Halı ve koltuklardaki suyun güçlü motorları olan endüstriyel makineler ile hijyenik olarak yıkanması, suyunun vakumlanması
4- Suyun barındırmış olduğu mikrobiyal etkinin yüksek zararından korunmak amacı ile zeminde bulunan suyun kurutulması.
5- Su baskınından zarar gören yapı ekipmanlarının daha fazla zarar görememesi için mantolama metodu ile suyun emdirilmesi.
6- Su baskını bazen doğal afetler, bazen de evdeki tesisat sisteminden meydana gelmektedir. İstenmeyen durumlardan biridir. Çoğu zaman sadece mal kaybına neden olmakla birlikte bazen de can kaybına neden olmaktadır.
7- Bu durumda su baskınına neden olan kaçağın önlenmesi gerekmektedir.

Yetkin Temizlik, Yetkin temizlik şirketi olarak İstanbul tamamında hizmet vermekteyiz. Profesyonel temizlik hizmetlerinde 2006 yılında başladığı çalışmalarını her geçen gün büyütmektedir. Ev temizliğinden fabrika temizliğine kadar zeminden çatıya her yeri temizlemekteyiz. 1 kişiden 100 kişiye kadar aynı günde hizmet verebilmekteyiz. Toplu inşaatlardan bireysel konutlara kadar güvenle arayabilirsiniz. İstanbul yetkin temizlik olarak açık ve kapalı alanların temizliklerini güvene ve avrupa standarlarına uygun olarak sürdürmekteyiz.

İstanbul Sariyer Temizlik Şirketi7/24 Hizmet?

Yetkin Temizlik İstanbul Yetkin temizlik haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. İstanbul ve Kocaeli bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Yetkin Temizlik firması İstanbul Yetkin Temizlik Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz..

Yetkin Temizlik Yetkin Temizlik şirketi, Yetkin Temizlik firması:

 • İstanbul Yetkin Temizlik Ev Temizliği
  İstanbul temizlik şirketleri arasında Yetkin Temizlik ve Yetkin Temizlik şirketleri olarak çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Yetkin Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.
 • İstanbul Temizlik Firması olarak Hedefimiz
  SArıyer Temizlik firması Yetkin Temizlik Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul Yetkin Temizlik ev temizliği firmaları – Yetkin Temizlik. Yetkin Temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. İstanbul Yetkin Temizlik ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Yetkin Temizlik şirketlerinden biri olan Yetkin Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için Yetkin Temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 • Temizlik Şirketi
  Yetkin Temizlik Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Yetkin Temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren İstanbul Yetkin Temizlik Temizliği seçebilirsiniz.
 • Temizlik Alanlarımız
  Endüstriyel temizlik kapsamında günümüzün daha çok makina ekipmanlarının yoğun olduğu ve genel anlamda çoz kirlerin ve yağların olduğu ürünlerimiz arasıa girmektedir.Bizler atelye, otomotiv, gıda imalat sanayi, gibi motor yağı , gres yağı , kurum , birikmiş kirler, graif, eksoz kirleri, ve egsoz gazı kirlerini söker.Ayrıca yağ ayırıcı içinde hizmetlerimiz mevcuttur.Hizmetlerimiz: Yetkin Temizlik İstanbul Yetkin Temizlik fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması İstanbul Yetkin Temizlik, İstanbul Yetkin Temizlik zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme İstanbul Yetkin Temizlik şirketi firması, İstanbul Yetkin Temizlik inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği İstanbul Yetkin Temizlik şirketi firması, Yetkin Temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul Yetkin Temizlik, Yetkin Temizlik firması, temizlik firması İstanbul Yetkin Temizlik, İstanbul Yetkin Temizlik zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması İstanbul Yetkin Temizlik, İstanbul Yetkin Temizlik banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması İstanbul Yetkin Temizlik, İstanbul Yetkin Temizlik inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması İstanbul Yetkin Temizlik, İstanbul Yetkin Temizlik dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması İstanbul Yetkin Temizlik, ev temizlik firması İstanbul Yetkin Temizlik ev temizlik firması, ev temizlik şirketi İstanbul Yetkin Temizlik ev temizlik şirketi,

Etiketler

Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al
Sorunmu Var?

MEsajın Başarılı Gönderildi.!

Tekrar Dene.