7/24
Hizmetinizdeyiz.

Daha Fazla Bilgi İçin...

Köşe Dip Temizlik
Yerinde Koltuk Yıkama.

Daha Fazla Bilgi İçin..

Yerinde Halı Yıkama

Daha Fazla Bilgi İçin..

Şok Sıcak Buharlı Temizlik ..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Yüksek Vakum Güclü Emiş

Daha Fazla Bilgi İçin..

Kaliteli Solüsyonlar..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İstanbul Temizlik Firması Kalitenin Adresi.

Daha Fazla Bilgi İçin..

BIOSIDAL
Ürün
Uygulama Eğitimli Elemanlarımız..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Havuz
Açık
Saha Temizliği..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İnşaat Sonrası Temizlik..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Kreş
Anaokulu Hijyen VE ULV Gümüş Temizlik..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Banyo
Tuvalet ve Banyo Temizliğinde Kalite..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Bebeklerimiz
Hızlı ve Etkili Temizlik

Daha Fazla Bilgi İçin..

Dezenfektasyon ve Sterilizasyon Bir Arada..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İSTANBUL ÖZEL TEMİZLİK ŞİRKETİ VIP TEMİZLİK HİZMETLERİ

İstanbul Yetkin Temizlik Firması 12 yıllık tecrübesi ile Kurumsal ve Bireysel alanlarda müşterilerimizin taleplerine uygun olarak eksiksiz hizmet vermenin mutluluğunu ve huzurunu yaşamaktadır.İstanbul Temzilik Şirketi olarak 12 yıldır bu sektörde var olmanın temelinde bir işimizi severek yapmamızda yatmaktadır. .

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 0532 0 665 668 / İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ WHATSAPP 0536 895 52 46 / http://www.yetkintemizlik.com İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 0532 0 665 668 İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ WHATSAPP 0536 895 52 46 http://www.yetkintemizlik.com

agacdere temizlik sirketleri ev ofis villa fabrika temizligi

agacli temizlik sirketleri ev ofis villa fabrika temizligi

agva temizlik sirketleri ev ofis villa fabrika temizligi


İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İSTANBUL Temizlik Şirketi ofis temizliği İSTANBUL Temizlik Şirketleri İSTANBUL Temizlik Şirketi ofis temizliği İSTANBUL Temizlik Şirketleri İSTANBUL İş hanı temizliği
Yetkin Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz. İSTANBUL İş Merkezi Temizliği Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.
İSTANBUL Site Temizliği Dış Cephe Ve Cam Temizliği Profesyonel ve güvenilir hizmet İstanbul Temizlik Şirketi Temizlik olarak dış cephe temizlik, hizmetlerinde tüm yüzeylerde başarılı uygulamalarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. 2003 yılından beri deneyimli cam personellerimiz ile her türlü dış düzeyinizin temizliği için deneyimli ekiplerimizle hazırız. İstanbul Dış Cephe ve Cam Temizlik Şirketleri, arasında yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı personeller kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetinizi güvenle alabileceğiniz firmamız sizler için;
Sepetli dış cephe temizliği, Asansörlü dış cephe temizlik, Plaza ve rezidans cephe ve cam temizliği Endüstriyel Dağcı Sistem Temizlik sistemleri, Bilindiği üzere cam temizliği uzmanlık isteyen bir alandır ve her firma bu işin altından kalkamaz sizde profesyonel cam temizliği hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Dış cephe temizliğinde cam yüzey ve dış cephe zemini için ayrı kimyasallar kullanılmalıdır. Bizler kullandığımız kimyasalların sorumluluğunun bilincinde olarak, camlarınızın ve cepheleriniz zarar görmemesine hassasiyet gösteriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri TSE belgesine sahip olup, bunun yanında bir çok organik ürün kullanmaktayız. Unutmayınız ki, dış cephe ve camlarınıza yapılan yanlış temizlik sonucu oluşan lekelerin çözümü çok zordur ve bazen de yoktur.
Kadıköy Temizlik Şirketi Dış Cephe Temizlik Şirketi İstanbul
Bir diğer çok önemli hususta İş güvenliği tedbirlerinin alınması. İş veren firmanın da sorumluluğunda olan bir konu olup, mutlaka tedbirlerin alındığından emin olunmalıdır. İnsan hayatı her şeyin önündedir felsefesi ile firmamız tüm önlemleri almaktadır. Bu yüzden dış cephe cam temizliğinde firmanızı seçerken mutlaka personel için yükseklik korkusu ve diğer testlerden oluşan testleri istemeyi unutmayınız.
Yılların verdiği tecrübe ile dış cephe ve camlarınızın bir yıl içinde 2 ya da 3 defa silinmesi yeterli olacaktır, dış cepheleriniz de ve cam yüzeylerde korozyona karşı önlem için bu işlemlerin yapılması gerekmektedir. Yaptığımız dış cephe temizliğinde kullandığımız korozyon önleyici kimyasallar ile uzun dönem korozyon oluşmayacaktır. Bilinçli ve periyodik olarak yapılan dış cephe ve cam temizliği sonucunda yağmur, kar, toz ve diğer sebeplerden kaynaklanan kirlenmeler önlenecek ve firmanızın estetik görünümü devam edecektir. Bizimle anlaşarak indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz, bir çok kurumsal firmaya yılda 2 ya da 3 defa dış cephe ve cam temizlik hizmeti vermekteyiz.
Profesyonel Dış Cephe Temizlik Şirketi Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.
Cephenizin periyodik (sürekli) temizlenmesi konusunda sizlere önerdiğimiz sözleşmeler ile en uygun çözümü siz değerli müşterilerimiz için bulmaktayız. Abone Group Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Dış Cephe Temizliği M2 Fiyatları Dış cephe ve camlarınızı yerinde gelip görmeden fiyat teklifini telefonda ileten temizlik firması profesyonel değildir, muhtemelen işi yarıda bırakıp gitmesi de olağandır. Teknik sözleşme ve şartname imzalanmalı ondan sonra temizlik hizmeti alınmalıdır.
M2 üzerinden fiyat vermek de doğru değildir, dış cephe ve cam temizliği yapılırken hangi yöntem ve kimyasallar kullanılacağı belirlenmeli ona göre m2 fiyatı verilmelidir. Ücretsiz keşif ekibimiz ile iş yerlerinizi ziyaret ediyor, sonrasında fiyat teklifimizi sunuyoruz. Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.
İSTANBUL Okul Temizliği
Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir. İSTANBUL Otel Temizliği
Sanayi şehri olan İSTANBUL ’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Yetkin Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.
atasehir ofis temizlik sirketi
atasehir sirket temizligi
atasehir temizlik firmalari