7/24
Hizmetinizdeyiz.

Daha Fazla Bilgi İçin...

Köşe Dip Temizlik
Yerinde Koltuk Yıkama.

Daha Fazla Bilgi İçin..

Yerinde Halı Yıkama

Daha Fazla Bilgi İçin..

Şok Sıcak Buharlı Temizlik ..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Yüksek Vakum Güclü Emiş

Daha Fazla Bilgi İçin..

Kaliteli Solüsyonlar..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İstanbul Temizlik Firması Kalitenin Adresi.

Daha Fazla Bilgi İçin..

BIOSIDAL
Ürün
Uygulama Eğitimli Elemanlarımız..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Havuz
Açık
Saha Temizliği..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İnşaat Sonrası Temizlik..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Kreş
Anaokulu Hijyen VE ULV Gümüş Temizlik..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Banyo
Tuvalet ve Banyo Temizliğinde Kalite..

Daha Fazla Bilgi İçin..

Bebeklerimiz
Hızlı ve Etkili Temizlik

Daha Fazla Bilgi İçin..

Dezenfektasyon ve Sterilizasyon Bir Arada..

Daha Fazla Bilgi İçin..

İSTANBUL ÖZEL TEMİZLİK ŞİRKETİ VIP TEMİZLİK HİZMETLERİ

İstanbul Yetkin Temizlik Firması 12 yıllık tecrübesi ile Kurumsal ve Bireysel alanlarda müşterilerimizin taleplerine uygun olarak eksiksiz hizmet vermenin mutluluğunu ve huzurunu yaşamaktadır.İstanbul Temzilik Şirketi olarak 12 yıldır bu sektörde var olmanın temelinde bir işimizi severek yapmamızda yatmaktadır. .


İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 0532 0 665 668 / İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ WHATSAPP 0536 895 52 46 / http://www.yetkintemizlik.com İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 0532 0 665 668 İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ WHATSAPP 0536 895 52 46 http://www.yetkintemizlik.com

hastane temizlik personeli

hastane temizliği

havuz temizliği

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ İSTANBUL Temizlik Şirketi Hazırlanan asitin havuz yüzey ve yan duvarlarının fırça ile uygulanması Asitin uygulandığı yerlerin 30 saniye içinde basınlı su ile yıkanarak fayanslara zararını engellemek Asit ile yıkanan yerlerin su ile temizlenmesi ve kirli suyun havuzdan atılması Havuz yan duvarlarına yosun önleyicinin sürülerek sezon içerisinde yosun oluşumunu engellemek İSTANBUL Temizlik Şirketi Havuzun doldurulmaya başlaması Havuz dolarken makine dairesindeki sistemlerin çalıştırılarak kontrol edilmesi Doldurulan havuz suyuna ilk klor şoklamasının yapılarak sezona hazır hale getirilmesi İstanbul Arnavutköy temizlik şirketi olarak sizlere yıllardır temizlik hizmeti sunuyoruz.İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakasında Steril Temizlik olarak hizmete başladığımız, profesyonel ekip kadromuzla temizlik ve hizmet konusunda ne lazım ise yanınızdayız.
Arnavutköy temizlik firması profesyonel kadrosuyla referanslarımız , hijyen koşullarına uygun, kaliteli temizlik firması olma yolunda ilerliyoruz Arnavutköy Temizlik Şirketi Olarak Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri Arnavutköy Ev Temizliği Arnavutköy Gündelikçi Kadın Temini Arnavutköy İnşaat Sonrası Temizlik Arnavutköy İş Yeri Temizliği Arnavutköy Ofis Temizliği Arnavutköy Koltuk Yıkama Arnavutköy Yazlık Temizliği Arnavutköy Cafe Temizliği Arnavutköy Restaurant Temizliği Arnavutköy Villa Temizliği Verdiğimiz bu hizmetler hepsi en uygun fiyat garantisiyle, en kaliteli şekilde yapıyoruz.Müşteri esaslı çalışmalarımız her bölgede devam etmektedir.Hemen şimdi sizde arayın ve tüm temizlik işlerinden faydalanın.
Filtre Temizliği Temiz bir filtre havuzunuzu temiz, sağlıklı ve berrak tutmanızı sağlar. Filtreler belirli periyotlarla temizlenmelidir. Yaz aylarında filtrelerde bazı maddeler (yağ, güneş yağı, kir, yaprak gibi) ters yıkama sırasında atılamaz. Bu maddeler filtrede kalarak sirkülasyon sırasında bir kısmını havuza geri yollar. Havuzunuzda kirli ve bulanık bir görüntü oluşur. Filtrenin çalışma performansını da etkileyen bu maddeler havuzunuzda yosun oluşumuna neden olur. Kum filtreleri her yaz sezonun sonunda kontrol edilmeli, kirlilik oluşmuş ise filtre kumu asidi ile temizlenmelidir. İki yıl sonunda kumlar asit ile temizlenemiyorsa kumlar değiştirilmelidir. Kum filtresinin kapasitesine göre kum miktarı değişiklik gösterir. Önemli olan ince, orta, ve kalın kum seviyelerinin doğru ayarlanmasıdır. Kumların doğru yerleştirilememesi filtrasyonun tam randımanlı çalışmasını engelleyerek havuz suyunun rengini bozabilir
Sezon Sonu Kapanış Temizliği Havuzların kışın kapatılmaması tavsiye edilmektedir. Uzun süren kış aylarında sistemi tamamen devre dışı bırakmak havuz ekipmanlarına, motora ve fayanslara zarar verir. Kirlenen su yosunlaşarak koku ve sinek yapar.İSTANBUL Temizlik Şirketi Bu suyun her sezon öncesi boşaltılması havuz fayanslarının bozulmasına neden olur. Ancak sezonu sonu havuzu kapatmayı düşünen müşterilerimiz için riski en aza indirecek hizmetimiz mevcuttur.
akatlar ev temizlik sirketi akatlar temizlik sirketleri ev ofis villa fabrika temizligi akbaba ev temizlik sirketi