Referanslar

REFERANSLARIMIZ Yetkin Temizlik olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde hizmet ağımızı genişletmenin gurunu yaşamaktayız. Temizlik, ilaçlama, özel güvenlik, üretime destek, bilişim, yazılım, inşaat, endüstriyel hizmetler, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri temsilciliği sunan firmamız Türkiye'nin birçok ilinde hizmet sunmaktadır. Hizmet sunduğumuz firmalarımızın listesine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir referans listemizi talep edebilirsiniz. Referans Talepleriniz için info@yetkintemizlik.com adresinden referans listemizi isteyin.

Endüstriyel Tesis Temizliği

Motor yağı, gres yağı, kurum, birikmiş kirler, grafit ve egsoz gazı lekelerinin yanı sıra lastik izler, yangın sonrası is lekeleri, makine ekipmanların zamanla oluşan yağlanma ve pas yüzeylerinin yok edilmesi, endüstri tesisinin genel temizliği köşe dip nokta temizliği ayrıca beton, linolyum, ahşap , asfalt yüzeyler için ayrı ayrı çözümlerimiz mevcuttur.Eğer tesisinde yüksek verim almak istiyorsanız, işinizi profesyonllere bırakmanız gerekiyor.Sizin makina parkurunuz temizlenmek istenirken zarar görmemesi gerekiyor.Temizlik sonrası paslanma ,temizlik sırasında fiziksel zarar görmemesi gerekmektedir..

Kesimhane ve Soğuk Hava Depoları

Her türlü kasap ,mezbahane, kasap, soğuk hava deposu işletme çalışmasına ara vermeden ürünlerin hijyen ve saklama şartlarını değiştirmeden istenen temizlik değerlerini elde etmek ve işletmenin sağlık koşullarını yerine getirebilmekteyiz.Anti bakteriel etkili ve genel anlamda temizlik şartlarını istenen seviyelere getirmek ve özellikle soğuk hava depolarındaki yağ, içyağı ve etiket lekelerini temizleyebiliriz. Temizleme esnasında besinleri dışarıya taşımak, deponun buzlarını çözmek ya da soğutma zincirini bozmanıza gerek yoktur..

Ev Temizliği

VIP kişiye özel ev temizliği ile özellikle yaşam alanlarında Villa temizliği, oturma oadaları banyo tuvalet ve mutfak temizliğinde malzeme bazlı temizlik hassasiyetimiz vardır.İstanbul temizlik şirketi olarak size en iyi hizmet verme adına merdiven altı temizlik ürünleri yerine yurt dışı temsilcisi olduğumuz üstün alman teknolojisi kimyasalları kullanmaktayız.Böylelikle hem yüzey korunmakta hemde yaşam alanı temizliğinde hedeflemiş olduğumuz hijyen standardını yakalamış oluruz.

Evde - Halı Koltuk Temizliği

İstanbul temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize temiz ve sağlıklı ortamlar oluşturmak adına yaşam alanlarında en çok kullanılan araçlarımızın başında gelen halı ve koltukları yerinde ıslak kuru şok buhar metotları temizleyerek teslim ediyoruz.

Apartman Temizliği

İstanbul Temizlik Firması Yetkin Temizlik Firması olarak apartmanınız için bahçe girişinden çatıya kadar temizlik imkanı sunmaktayız.Değişen fiyat aralıklarımız ile temizlik ve hijyen birlikte sunmanın gururunu yaşamaktayız.!

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapılan konutlarda,temizlik taşındamdan önce diğer evlere göre daha fazla hizmet ve profesyonellik gerekmektedir.Biz İstanbul Temizlik şirketi Yetkin temizlik sizlere ürün yüzeyine zarar vermeden taşınmanızı en sağlıklı şekilde yapmanızı taahüt ediyoruz.

Düzenli Müşterilerimiz